• ZEFAL

ZEFAL

Zefal: перший у світі творець велоаксесуарів

Французький бренд Zefal відомий у всьому світі. Але далеко не всі шанувальники продукції компанії знають, що саме вона була першою у світі в галузі створення професійних велоаксесуарів. Ще в 1880 році Zefal (яка тоді ще носила іншу назву) почала виробництво велосипедних багажників, дзвінків, тустрапів. Назва бренду змінювалося, а якість продукції, що створювалася ним, стрімко підвищувалася. Бренд, ще на початку свого переможного шляху, співпрацював із відомими на світовому рівні гонщиками.

На початку 1900 років компанія почала розробляти та випускати ручні та ножні моделі насосів. Війна призупинила діяльність компанії, але після її завершення, в 1945 французький бренд почав прискорено розширювати межі впливу і вивів свою продукцію за межі Франції. Фахівці компанії зазнавали інновацій, впроваджували їх у виробництво, патентували найвдаліші знахідки. Так, саме Zefal стали першими, хто створив алюмінієві насоси, що запобігають витоку повітря. 

У 70-х роках 20 століття інженери Zefal розробили відомі і сьогодні насоси HPX, які здивували споживачів наявністю клапана, що закривається, і налаштуванням під ніпелі різних типів. Конструкція новинки передбачала функцію блокування ручки. Ці насоси і до сьогодні вважаються одними з найкращих у світі.

Лише 1980 року компанія остаточно отримала відоме всім ім'я. У той же час бренд Zefal створив перший у світі міні-насос, гідно оцінений власниками МТБ, що набирають обертів популярності. 

Продукція, гідна звання першої 

її одними насосами відома компанія Zefal. Ця категорія продукції стала візитною карткою бренду, але шанувальники велоспорту знають про те, що в асортименті товарів, що створюються виробником, є чимало інших цікавих пропозицій:

  • фляги;
  • крила;
  • замки;
  • сумки;
  • доглядові засоби та ін.
     

Абсолютно всі продукти бренду розробляються та створюються велосипедистами, які точно знають, що необхідно райдерам. Виробничі потужності компанії розміщені неподалік Орлеана, що, з урахуванням використання тільки якісної та багаторазово протестованої сировини, служить ще одним доказом високої якості продукції. 

Продукція Zefal з доставкою по Україні

В інтернет-магазині Estafeta ви знайдете великий вибір велоаксесуарів Zefal. Ми зібрали для вас найпопулярніші та затребувані товари відомого французького бренду та гарантуємо їхню якість. Замовити оригінальні аксесуари для велосипедів легко – достатньо вибрати в каталозі цікаві для вас товари, заповнити коротку форму заявки. Ми зв'яжемося з вами для узгодження деталей співробітництва та підтвердження покупки. Оплачуйте зручним для вас способом та отримуйте замовлення у найближчому відділенні поштової служби – нами організована оперативна доставка товарів по всій території України.