• SYNCROS

SYNCROS

Продукція бренду Syncros: якісні комплектуючі для велосипедів

Бренд Syncros відомий у багатьох куточках світу завдяки високій якості створюваних ним велозапчастин та комплектуючих. В асортименті продукції компанії представлені керма, колеса, сидіння, педалі, сумки, обода, різні інструменти та багато інших товарів, які оцінили любителі їзди на двоколісному транспорті. 

Роком заснування компанії став 1986. Саме тоді було створено перші комплектуючі для гірських та шосейних велосипедів, що відповідають найвищим стандартам якості. У роботі компанія використовує інноваційні компоненти, що дозволяє створювати вироби, які максимально стійкі до зносу і приваблюють високої функціональності.

У 2014 році бренд Syncros увійшов до компанії Scott, і сьогодні всі велосипеди цієї марки комплектуються саме запчастинами Syncros. Це найкраще свідчення якості та надійності деталей.

Від якості велозапчастин залежить безпека та надійність транспорту

Сьогодні бренд Syncros створює комплектуючі для велосипедів різного рівня, у тому числі професійних та спортивних байків. Але особливою надійністю та функціональністю відрізняються не тільки професійні деталі, а абсолютно всі запчастини від Syncros, включаючи елементи для аматорських та дитячих велосипедів. Не варто економити на комплектуючих та аксесуарах, адже саме від їхньої якості багато в чому залежить безпека експлуатації транспортного засобу.

Компанія Syncros проводить багаторазові перевірки та тестування продукції, що випускається. На всіх етапах виробництва запчастини піддаються максимальному контролю, що дає змогу отримувати на виході ідеальні запчастини для велосипедів. Подбайте про надійність, довговічність і функціональність вашого байка за допомогою Syncros.

В асортименті продукції бренду є всі деталі, які необхідні для організації правильної та надійної роботи велобайка. Не важко підібрати вироби для МТБ, гірських велів, шосейників, міських моделей, гібридів та інших видів транспорту. 

Купити продукцію Syncros можна з доставкою по Україні

Інтернет-магазин Estafeta пропонує замовити велокомплектуючі Syncros на вигідних для покупців умовах:

  • доступні ціни на всі види товарів;
  • великий вибір у онлайн каталозі сайту;
  • гарантована якість брендових аксесуарів та деталей;
  • безкоштовна допомога спеціалістів у підборі комплектуючих;
  • швидка доставка у всі регіони України. 

Замовити товари легко – заповніть форму заявки на сайті або зателефонуйте нам.