• TYR

TYR

TYR: товари для активного відпочинку та спорту

Бренд TYR був зареєстрований у 1985 році Джозефом Ді Лоренцо, який спеціалізується на розробці дизайну амуніції для плавання. Сьогодні бренд по праву вважається найбільшим творцем широкого спектру продуктів для плавання та інших видів спорту, а також продукції для активного дозвілля. Один з хітів бренду - гідрокостюми Hurricane, що мають відмінну еластичність і виконують роль “другої шкіри” плавця. Це екіпірування вже не раз насправді довело свою ефективність та функціональність і активно використовується як у професійному водному спорті, так і аматорами.

Крім гідрокомбінезонів компанія випускає й інші види екіпіровки для плавання та занурень – гідрошорти, купальники. Є в асортименті продукції бренду та одяг для активного спорту та дозвілля:

  • колекції для дівчат включають велику кількість моделей бра, топів, шортів, костюмів, майок;
  • чоловічі колекції не менш різноманітні - у них є все, що потрібно плавцю і шанувальнику активного відпочинку біля води.
     

Крім одягу для плавання TYR розробляє і функціональні аксесуари - пристрої, необхідні і для професійного, і для дитячого плавання. У продажу можна побачити широку різноманітність функціональних рюкзаків та сумок-мішків, здатних вмістити все необхідне екіпірування та супутні аксесуари. 

Для виробництва продукції TYR використовує ті матеріали, які відповідають найвищим стандартам якості. Пошиття одягу здійснюється із застосуванням інноваційних дихаючих тканин із SPF-захистом - технологічних новинок, що ідеально відповідають умовам використання готових продуктів. Не менш привабливі дизайни одягу та аксесуарів – яскраві, соковиті відтінки, трендові принти, гармонійне поєднання кольорів та фактур. Вибирайте найкраще.

Як купити продукцію TYR з доставкою по Україні

Величезна кількість колекцій, одяг та аксесуари для спорту та відпочинку, професійне екіпірування та якісні товари для любителів – бренд створює та реалізує дійсно надійні та сучасні речі, які напевно привернуть і вашу увагу. У каталозі інтернет-магазину Estafeta ви знайдете великий вибір товарів TYR, які можна придбати на найвигідніших умовах:

  • ми не завищуємо вартість продукції та реалізуємо її за доступною ціною;
  • наші консультанти нададуть усю необхідну інформацію про товари та допоможуть зробити оптимальний вибір;
  • ми гарантуємо оригінальність виробів та відповідність їх якості стандартам бренду;
  • нами організовано швидку доставку у всі регіони України.
     

Для замовлення достатньо заповнити форму на сайті та погодити умови співпраці з нашим менеджером. Якщо у вас виникли питання про товари або їх придбання – обов'язково зателефонуйте нам.  

Відгуки покупців на TYR