• Sumdex

Sumdex

Стиль та якість сумок від Sumdex

Компанія Sumdex була заснована в США у 1989 році і свою діяльність розпочала з виробництва товарів під маркою замовника. Сьогодні бренд Sumdex втілює реальність розробки власних фахівців. Популярність виробнику принесли серії комп'ютерних аксесуарів, в основному – сумки для техніки, чохли, дорожні сумки та валізи. 

Всі товари, позначені емблемою Sumdex, відповідають найвищим стандартам якості. Для їх виготовлення використовуються преміальні матеріали, фахівці розробляють унікальні дизайни, забезпечують функціональність та комфорт продуктів за умови збереження їх доступної вартості. 

Основною метою діяльності компанії є створення речей, наділених максимальною функціональністю. У товарах від Sumdex повністю відсутні зайві елементи, конструкції сумок, чохлів, валіз продумані до дрібниць. При цьому вони відповідають сучасним модним трендам. 

Що є продукцією Sumdex

В асортименті товарів відомого американського бренду є чимало позицій, що викликають найбільший інтерес у споживачів. До таких продуктів можна впевнено віднести рюкзаки Sumdex:

  • виконані з міцного водовідштовхувального нейлону;
  • розраховані на максимальну зручність використання;
  • заплечний ремінь доповнений запатентованим механізмом SensaTechTM;
  • передбачені відсіки для ноутбука, документів, аксесуарів, особистих речей.
     

Не меншою популярністю користуються шкіряні чохли та футляри Sumdex. Це найбільш зручні пристрої для захисту комп'ютерної техніки. У таких чохлах також присутні відділення та кишеньки, в яких можна зберігати батарейки, зарядні пристрої, навушники, блокноти та ін. 

Валіза Sumdex – справжня знахідка для любителів далеких поїздок. Незалежно від мети подорожі - відпочинок, робота, переїзд, ви знайдете свою ідеальну валізу в колекції Sumdex. В асортименті продукції бренду – вироби різної місткості, з різними типами конструкцій, дизайном. Всі вони відповідають найвищим стандартам якості, виконані із зносостійких технологічних матеріалів, включають безліч відсіків та відділень для дрібних речей, надійно захищені від злому зловмисниками, не створюють складнощів у пересуванні. 

Як купити продукцію Sumdex в Україні

Для замовлення сумки, рюкзака, валізи, чохла Sumdex пропонуємо скористатися зручним сервісом інтернет-магазину Estafeta. У нашому каталозі ви знайдете найпопулярніші пропозиції бренду з детальним описом їхньої характеристики. Для замовлення заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам. Доставка організована у всі регіони України.