• ROBENS

ROBENS

Продукція бренду Robens: найкращі товари для кемпінгу

Перші намети Robens були створені не на великому виробництві і навіть не в умовах маленької фабрики. Майбутній засновник відомого зараз у всьому світі бренду розпочав роботу над ними у власному будинку, заручившись підтримкою дружини та переобладнаний в офіс льох будинку. Виставковою залою для готової продукції, а за сумісництвом - полігоном для випробувань наметів, стала галявина перед будинком захопленого роботою сімейства. 

Робота вдома перестала бути простим захопленням і дуже швидко трансформувалася у справу всього життя. Компанія розширювала штат співробітників, її офіс переїхав до нової будівлі. Удосконалювалася і продукції бренду, привертаючи все більшу увагу споживачів. 

Особливості виробництва найкращих у світі наметів

Розробка нових моделей продукції компанії Robens завжди проходить у кілька етапів. На першому з них спільним рішенням співробітників визначаються відповіді на такі питання:

  • наскільки задовольняють потреби клієнтів вже випущені у продаж моделі;
  • про який товар мріє покупець;
  • які результати показує тестування продукції в екстремальних умовах;
  • чи можна скоротити витрати на виробництво без втрат функціональності виробів;
  • чи з'явилися нові тренди у сфері виробництва товарів для аутдору.
     

Отримана інформація ретельно аналізується і в результаті трансформується на новинки, відповідають усім потребам представників цільової аудиторії, доступні за мінімальною ціною, довговічні та модні. 

Намети від Robens - міцні та надійні конструкції з високою вітростійкістю, вологозахистом, гарною системою вентиляції. Всі шви конструкції тестуються та проходять випробування в реальних умовах. Для з'єднання використовується зварювальний апарат, що дозволяє максимально герметизувати стики. 

В асортименті продукції бренду представлені намети та тенти різної місткості та типу. Не важко підібрати конструкцію для експлуатації в різних умовах.

Як купити продукцію Robens в Україні

В інтернет-магазині Estafeta представлений великий вибір продукції Robens, у тому числі найпопулярніших комплектуючих до наметів. Кожна з позицій доповнена докладним описом із зазначенням характеристик та ціни. Для замовлення заповніть форму заявки на сайті або зателефонуйте нам. Доставка здійснюється по всій території України. 

Відгуки покупців на ROBENS