• Territory of yoga

Territory of yoga

Territory of yoga: одяг, створений для комфорту

Стимулом для заснування бренду Territory of yoga стало прагнення створювати максимально комфортний та функціональний одяг для тренувань. 

Першою моделлю, представленою споживачам, став костюм із бавовни з невеликим відсотком еластану, який продемонстрував покупцям максимальну зручність таких моделей не тільки для занять йогою, а й для тренувань в інших видах спорту. Такий одяг добре окреслює силует, він комфортний, зручний, практичний, дозволяє відстежувати правильність виконання вправ.

Продукція “Території йоги” – комфортні функціональні комбінезони різних моделей, що дозволяють повністю зосередитись на заняттях та не відволікатися на дискомфорт. Абсолютно всі вироби, що випускаються Territory of yoga, тестуються творцем бренду і тільки після цього видаються споживачам. 

Що відрізняє продукцію Territory of yoga від аналогів? Є кілька ключових моментів, що роблять продукцію бренду відомою та улюбленою:

  • всі моделі виконані у стриманих відтінках, що сприяють концентрації;
  • дизайн виробів завжди лаконічний;
  • для виробів використовуються тільки тканини максимальної якості;
  • у складі колаборацій компанія розробляє унікальні дизайнерські продукти.
     

Моделі комбінезонів Territory of yoga виділяє відома конструкція із запатентованою формою п'яти. В асортименті товарів є моделі із різною довжиною рукавів, штанин, різними конструкційними особливостями крою. 

Для виробництва комбінезонів для йоги Territory of yoga використовуються натуральні тканини з додаванням еластану. Вони відмінно тягнуться, зберігають форму та колір, не деформуються, не створюють складнощів у догляді. 

Український бренд приділяє особливу увагу функціональності продукції. Кожен елемент комбінезонів виконує особливу роль, забезпечує легкість рухів та правильність їх виконання. Одна з останніх колекцій компанії привертає увагу особливо виділеними швами, що наголошують на лінії тіла спортсмена. У виробництві лінійки було використано еластичне мереживо, що робить моделі найбільш естетичними та сексуальними.

У колекціях Territory of yoga кожен бажаючий знайде свій ідеальний комбінезон для тренувань. 

Як купити товари Territory of yoga в Україні

Territory of yoga – український бренд одягу для йоги та проблем з придбанням продукції на її батьківщині немає. В інтернет-магазині Estafeta ви можете вивчити асортимент пропозицій та вибрати найбільш відповідні вашому смаку та побажанням моделі комбінезонів. Для замовлення скористайтесь зручною онлайн формою або зателефонуйте нам. Доставка продукції організована по всій території України.