• RumbleRoller

RumbleRoller

Масажери Rumbleroller: із турботою про здоров'я

Спортсмени знають не з чуток, наскільки серйозно фізичні навантаження можуть позначитися на здоров'ї. Зазнати на собі наслідків спортивних травм довелося і сімейній парі Рону та Лорі Джонсон. Реабілітація після численних травм та операцій стала стартовою позицією для розробки ними нових методів відновлення та попередження серйозних наслідків.

У процесі реабілітації сім'ї довелося глибоко вивчити інформацію про м'язові тканини, масаж, антиретровірусну терапію та різні техніки, у тому числі метод Грастона. Метою Рона та Лорі стало створення пристрою, яке допомагало б їм та іншим таким самим спортсменам проводити глибокий масаж у домашніх умовах. Увагу винахідників привернули класичні масажні ролики, виготовлені з пінного матеріалу. Вироби виявилися дуже зручними у використанні, але неефективними для глибокого опрацювання м'язів. 

Рон Джонсон, як досвідчений інженер-біомеханік, приступив до розробки нового масажера. Вже в 2009 році світ побачив винахід талановитого спортсмена - масажер Rumbleroller набув значної популярності і попит на нього почав невпинно зростати.

Сьогодні в асортименті продукції бренду Rumbleroller є і класичні роликові масажери, і масажні м'ячі. Ці пристосування вже неодноразово довели свою ефективність на практиці та успішно застосовуються у всіх куточках світу. 

Ролик Rumbleroller - чудове рішення для масажу

Роликовий масажер Rumbleroller підійде для застосування в домашніх умовах, у фітнес-клубах, спортивних студіях. Масажер продуманий до дрібниць, має оптимальну довжину найбільш ефективного масажу всіх зон. 

Як вибрати рол? Зверніть увагу на колір виробу:

  • сині ролики мають стандартну жорсткість і підходять новачкам, але важливо пам'ятати, що навіть "м'який" масажер синього кольору набагато жорсткіший, ніж його аналоги з піни;
  • чорні роли призначені для користувачів із щільною м'язовою масою та досвідчених користувачів Rumbleroller.
     

Підібравши оптимальний для себе роликовий масажер, ви легко впораєтеся з непосильним раніше завданням.

Масажні м'ячі Rumbleroller – це зручно

Ще одна популярна версія масажера від Rumbleroller – м'яч. Він не замінить собою за функціональністю класичний роликовий масажер, але відмінно підійде для вирішення конкретних завдань, а саме:

  • проведення глибшого масажу;
  • опрацювання дрібних м'язів.
     

Стандартний м'яч Rumbleroller Beasties забарвлений у білий колір. Він використовується для масажу тіла в положенні, лежачи на підлозі з опорою на масажер всім тілом. Якщо ви плануєте проводити масаж, затиснувши м'яч між тілом і стіною, можна вибрати жорсткіший виріб - воно пофарбоване в зелений колір. Для якісного масажу всього тіла можуть знадобитися м'ячі двох кольорів, які стануть доповненням до роликового масажера.

Як купити масажні ролики та м'ячі Rumbleroller

В інтернет-магазині Estafeta ви знайдете великий вибір масажерів відомого бренду. Для замовлення роликів або м'ячів залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам. При необходимости свяжитесь со специалистами маркета - мы поможем подобрать оптимальную модель рола или мяч для решения конкретных задач с учетом индивидуальных особенностей пользователя. Доставка продукції здійснюється на всій території України.