• Wolee

Wolee

Wolee: лідер у виробництві вуличного одягу

Сучасний одяг - ефективний інструмент саморозвитку, самоідентифікації, уявлення себе світові. І тільки від вас залежить, яким він буде і як працюватиме.

Російський бренд Wolee створює одяг, що є символом свободи, самовираження, безтурботності властивому вуличному духу. Це продукція, в якій гармонійно поєдналися всі ті моменти, на які очікують споживачі від трендового кежуал-луку:

 • прагнення до мистецтва, музики;
 • активність та спорт;
 • екстрим та подорожі;
 • рух та драйв.
   

Wolee – порівняно молодий бренд. Дебютна колекція вийшла у Санкт-Петербурзі у 2016 році. Її символом став дворовий кіт, якого і зараз можна зустріти на всіх продуктах компанії, адже він є офіційним логотипом Wolee. Незабаром після виходу колекції компанія вийшла на новий рівень розвитку та запустила в роботу сайт, інтернет-магазин, блог та великий розділ із музикою. 

З моменту виходу першої колекції минуло півроку і світ побачив новинки від Wolee. Використавши готичні та азіатські шрифти, принти з Годзіллою, шаржі на тему смерті творці сколихнули світ молодіжної тусовки. Колекція Wolee VS Death знайшла гучний відгук серед вуличної аудиторії не лише у Пітері, а й за межами країни. 

Wolee – стиль і комфорт у кожному виробі

Команда Wolee – молоді енергійні дизайнери та творці одягу, що транслюють необмежені потоки креативної енергії. Вона не йде в порожнечу, а втілюється в стильному одязі та аксесуарах, виконаних у стилі унівесекс. Сьогодні асортимент продукції бренду включає:

 • куртки, комбінезони;
 • світшоти та толстовки;
 • худі, лонгсліві;
 • штани, футболки;
 • шкарпетки, шапки, кепки та ін.
   

Одяг виконаний з урахуванням потреб та переваг представників цільової аудиторії. Вона вільного крою, не сковує рухів. Необычен и узнаваем дизайн изделий - каждое из них содержит хотя бы один из присущих уличному стилю элементов - милитари, винтажность, рабочая одежда, состаренные вещи, культовые принты, нестандартные шрифты. Эти фишки стали визитной карточкой Wolee. Они простые, понятные, без вычурности и глубокого смысла. Они бьют точно в цель, запоминаются, вызывают эмоции. Именно принты и дизайны Wolee стали одной из основных причин популярности продукции из Питера. Они словно призывают забыть о сложностях и жить свободно, легко, идти к достижению целей с улыбкой, строить свой собственный мир по собственным правилам. 

Но узнаваемый фирменный стиль - не единственный плюс Wolee. Бренд тщательно следит за качеством создаваемых изделий. Для пошива одежды используется натуральный хлопок, все принты износостойкие, прочные. Спортивные штаны шьются из надежного нейлона и служат долго без утраты качества. Стоит знать - тиражи продукции ограничены, поэтому встретить “весь город” в такой же футболке будет затруднительно. 

Как купить продукцию Wolee в Украине

В интернет-магазине Estafeta представлен широкий выбор продукции Wolee. Вы легко подберете изделия по дизайну и размеру, а в случае возникновения вопросов наши специалисты помогут с подбором. Для заказа достаточно заполнить форму на сайте - мы свяжемся с вами для согласования условий сотрудничества. Доставка осуществляется по всей территории Украины. 

Відгуки покупців на Wolee