• Toesox

Toesox

Toesox: шкарпетки, які вам точно сподобаються 

Toesox – молодий американський бренд, який знають у багатьох країнах світу. Популярність компанії принесли шкарпетки, точніше, найнезвичайніші і оригінальні шкарпетки. 

Історія компанії почалася з практичного виявлення потреби та відсутності на ринку способів її погасити. Під час занять йогою один із спортсменів відзначив незручність шкарпеток, що є у нього, адже ноги постійно ковзали. Ідею створити шкарпетки, які не просто не ковзатимуть, але й при цьому добре захистять від холоду та механічних впливів на ноги він втілив у власному невеликому гаражі. Родзинкою винаходу стала наявність окремих відсіків для кожного з пальців. Об'єднання ідей рукавички та шкарпетки повністю себе виправдало і шкарпетки з п'ятьма пальцями вже невдовзі допомогли творцям вийти з гаража та розширити власне виробництво. 

Чому п'ятипалі шкарпетки так швидко стали популярними? Спочатку люди набували їх як оригінальний презент, але одержувачі такого сувеніра відразу ж відзначали і практичні якості виробів. Виявилося, що п'ятипалі шкарпетки:

  • добре утримують стопу;
  • запобігають ковзанню по підлоговим покриттям;
  • мають хороші міцність, еластичність;
  • виконані з натуральних матеріалів та максимально комфортні;
  • стійкі до зношування.
     

Зручність шкарпеток Toesox оцінили і спортсмени. Продукцію активно стали закуповувати не тільки для занять йогою, але й для використання в залах пілатесу, танцями та багатьма іншими видами спорту.

Для виробництва шкарпеток Toesox використовуються високоякісні матеріали, завдяки чому виробнику вдається виготовляти товари з тривалим терміном служби і серйозною стійкістю до зносу. Такі шкарпетки мають привабливий зовнішній вигляд, вони чудово сідають по стопі, забезпечують комфорт та безпеку і у спорті, і у побуті.

Шкарпетки Toesox - популярне рішення для спортивних занять, особливо тих, де діяльність спортсмена пов'язана з балансом і стійкістю. Компанія створює шкарпетки для чоловіків, жінок, дітей, розробляє нові моделі п'ятипалих шкарпеток, шукає новинки в дизайні та оформленні. Асортимент продукції бренду Toesox досить великий і ви точно знайдете в ньому ті шкарпетки, які ідеально підійдуть

Як купити п'ятипалі шкарпетки Toesox

В інтернет-магазині Estafeta можна замовити шкарпетки Toesox онлайн. На сайті представлені найпопулярніші моделі від найвідомішого бренду. Кожна з позицій доповнена докладним описом із зазначенням характеристик та розміру. При необхідності наші консультанти допоможуть підібрати продукцію у відповідність до ваших побажань. Доставка товарів здійснюється по всій території України.