• Turbat

Turbat

Продукція бренду Turbat для вашого комфорту

Український бренд Turbat – компанія, створена мандрівниками для мандрівників. Свою назву бренд отримав завдяки однойменній річці Turbat, яка протікає в українських Карпатах. У перекладі з румунської "Turbat" - бурхливий, божевільний, нестримний. Саме таким характером надали творці свою компанію.

Саме на берегах Turbat, коханої екстремалами каякерами, зародилася ідея про створення нового бренду. Це місце і сьогодні залишається особливим для всіх, хто причетний до розвитку компанії та шанувальників її продукції. 

Turbat - бренд, що створює якісне спорядження та екіпірування для подорожей, туризму, екстриму. На думку засновників компанії, саме спорядження дає можливість усім бажаючим відвідати будь-яку точку на карті світу. Будучи мандрівниками з величезним досвідом та оригінальними туристичними пристрастями, засновники компанії точно знають, що саме потрібно їх колегам для відвідування високогірного озера, підкорення нових вершин, поїздки на вулкан або в джунглі. Завдяки професійно підібраному спорядженню навіть у найдальших і непрохідних місцях планети можна почуватися захищеним. 

Бренд Turbat став підтвердженням того, що і в Україні, на власних виробництвах, можна створювати якісне та надійне спорядження, що нічим не поступається продукцією світових лідерів у цьому напрямі діяльності. Виробництво Turbat локальне, повністю розміщене в Україні. Компанія співпрацює з більш ніж 10 підприємствами в Україні та однією фабрикою в Азії (саме там виготовляються вже знайомі багатьом намети Turbat).

Для виробництва Turbat використовує імпортні матеріали - вони імпортуються з Японії, Китаю, Тайваню, Кореї, Іспанії, Литви. Це тканини та фурнітура, що використовуються багатьма відомими виробниками спортивного екіпірування, одягу, взуття, товарів для туризму. Розробники Turbat активно працюють над тим, щоб створювати максимально якісні та стильні колекції.

Але Turbat застосовує у роботі як імпортну сировину. Особливою гордістю виробника є використання українського гусячого пуху, що володіє легкістю та відмінними теплоутримуючими властивостями. Це найкращий утеплювач, здатний зігріти навіть у найсуворіших куточках планети. 

Продукція Turbat – це результат поєднання безлічі факторів:

  • постійних комунікацій з українськими мандрівниками;
  • тестування продукції реальних умовах;
  • внесення коригувань та змін до готових моделей при виявленні недоліків;
  • використання тільки якісних сертифікованих матеріалів та фурнітури.
     

Продукція Turbat – це найкраще, що було створено у сфері українського виробництва товарів для туризму. 

Як придбати товари Turbat

Український бренд створює товари в найширшому асортименті. Не важко підібрати продукцію від термобілизни, флісу та аксесуарів до наметів, рюкзаків, пухових курток. Ознайомитись із найактуальнішими пропозиціями бренду можна на сайті інтернет-магазину Estafeta. Наші консультанти допоможуть підібрати товари у відповідність до розмірів, особливостей подальшої експлуатації, ваших побажань. Для замовлення обраної продукції заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам. Доставка здійснюється по всій території України. 

Відгуки покупців на Turbat