• Rolser

Rolser

Rolser: модний дизайн і практичність 

Іспанський бренд Rolser відомий у багатьох країнах світу завдяки унікальному дизайну продукції, що випускається. Основний напрямок діяльності компанії - розробка та виробництво модних сумок-візків. Відомі багатьом під назвою "кравчучки" сумки рідко мають попит у представників молодого покоління. Але Rolser – виняток. З таким візком робити покупки або подорожувати можуть навіть найзатятіші модниці.

Rolser – сумки-візки з індивідуальним характером. Кожна модель унікальна, але всі вони мають і багато подібних характеристик, наприклад:

  • оснащені міцним каркасом і надійними литими коліщатками;
  • мають відмінну вантажопідйомність;
  • є багато кишень та відділень для дрібниць;
  • приваблюють великою місткістю.
     

Важлива перевага сумок Rolser – їх стильний дизайн. Забудьте про сумні та нудні аксесуари, адже зараз легко можна купити візки від Rolser - виконані в яскравих кольорах, доповнені модними принтами, стильні та незабутні. Якщо ж ви є прихильником лаконічного дизайну та класики - оберіть "кравчучку" Rolser чорного, коричневого або сірого кольору, адже такі моделі бренд теж створює та успішно реалізує.

Для виробництва продукції компанія використовує сучасні види поліестеру, стійкі до намокання та вигоряння під сонцем. Для зміцнення конструкції використається пластикове дно. Каркас сумки виконаний із алюмінію, доповнений міцними литими колесами. Для догляду текстильну частину сумки можна зняти – вона легко стирається та швидко сохне. 

Перед тим як потрапити на ринок, кожна модель Rolser проходить ретельне тестування в практичних умовах. Виробник звертає увагу на найдрібніші деталі, своєчасно коригує неточності та репрезентує споживачам виключно висококласний товар. Підібрати сумки-візки можна за місткістю. Деякі моделі витримують вагу до 50 кг. 

Де можна використовувати сумки-візки Rolser? Це оптимальне рішення для шопінгу, поїздок за місто, подорожей. Вони легко замінять собою громіздкі валізи, не створять складнощів в управлінні та догляді. 

Як купити сумки Rolser

В Україні ви можете замовити сумки-візки Rolser в інтернет-магазині Estafeta. У нашому каталозі представлені найпопулярніші моделі "кравчучок" з різними дизайнами. Вибирайте сумку на свій смак та оформлюйте замовлення онлайн. За потреби зв'яжіться з нашими консультантами для отримання детальної інформації про пропозиції та допомогу у підборі товару. Доставка здійснюється по всій території країни.