• TKO

TKO

Продукція бренду TKO: товари для професійного та аматорського спорту

Компанія TKO Boxing була заснована в США та її творці одразу ж визначилися з основним напрямком діяльності бренду. Головною метою компанії стало виробництво якісних та надійних товарів для боксу та єдиноборств. Задумане вдалося реалізувати сповна і сьогодні TKO є найбільшим виробником продукції для професійних боксерів та любителів, а також створює широкий асортимент обладнання та аксесуарів для занять іншими видами єдиноборств. 

Спортсмени, безпосередньо чи опосередковано пов'язані з єдиноборствами, точно знають, що без спеціальної амуніції та обладнання у тренуваннях не обійтися. Бренд TKO пропонує оснастити зал та придбати спортивне екіпірування найвищого рівня. В асортименті продукції американської компанії представлені моделі:

  • рукавичок для боксу та єдиноборств;
  • лап, подушок;
  • пристроїв для захисту тіла;
  • аксесуарів;
  • стійок для груш;
  • набивних м'ячів та ін. 
     

Продукція TKO Boxing продумана до дрібниць. Наприклад, снарядні рукавички можна підібрати точно за розміром, вони підходять для відпрацювання ударів на різних снарядах, можуть застосовуватися для проведення рукопашного бою, виконання захватів та кидків. Рукавички доповнені спеціальним еластичним манжетом, завдяки якому не виникає складнощів з надяганням виробу на руки та його надійною фіксацією. Як наповнювач використаний щільний пінний матеріал з хорошими амортизаційними властивостями. Для виробництва верхньої частини рукавичок застосовується штучна шкіра.

Для домашніх чи вуличних тренувань незамінними будуть набивні м'ячі різної ваги. Підібрати такі снаряди можна і для індивідуальних, і групових занять. Для зберігання м'ячів у залі рекомендуємо придбати спеціальну стійку TKO. 

Створити необхідне навантаження допоможуть спеціальні обтяжувачі для рук та ніг. Компанія TKO Boxing пропонує підібрати їх за вагою. 

Так само продумані й інші товари, створювані брендом. Сконцентрувавши свою увагу на виготовлення продукції в єдиному напрямку TKO змогли досягти найвищого успіху у своїй діяльності.

Як замовити продукцію TKO в Україні

Для замовлення продукції TKO Boxing скористайтесь зручним онлайн сервісом інтернет-магазину Estafeta. У каталозі сайту представлений великий вибір товарів відомого американського бренду, завдяки чому у вас не повинно виникнути труднощів при виборі оптимального товару. При необхідності зв'яжіться з нашими консультантами - фахівці допоможуть підібрати вироби у відповідність до ваших побажань та вимог. Заповніть форму заявки на сайті і ми організуємо доставку до будь-якої точки України.